دومین جشنواره سازدهنی کشور در سال ۱۳۹۶ برگزار شد. پوستر جشنواره دوم و اسامی شرکت کنندگان در این جشنواره را مشاهده کنید.

پوستر دومین جشنواره سازدهنی ایران

اسامی شرکت کنندگان:

  • مریم رفیعی سطح b
  • ماهرخ منصوری سطح b
  • سارینا ولی سطح b
  •  شایان نریمانی سبک کلاسیک
  • شایان نریمانی سبک آزاد
  • فرهاد شریفی سطح b
  • مستوره قلی پور سطح b
  • آیه عظیم محسنی سطح b
  • آیه عظیم محسنی سبک کلاسیک
  • مبینا زارع سطح b
  • محمدرضا فتاح سطح b
  • امیرحسین علیایی سبک کلاسیک
  • امیرحسین علیایی سبک آزاد
  • مریم فیض آبادی سطح b
  • صدف مودی سبک کلاسیک
  • محمد نورمحمد سبک کلاسیک
  • سیدشهاب حسینی سطح b
  • رسول افشار تبار سطح b
  • نادیا قبایی سطح b
  • کامران جاویدی سطحb
  • شاهین(محمد)حسین زاده سبک کلاسیک
  • سارا یداللهی خیر سبک آزاد
  • شاهین(محمد)حسین زاده سبک آزاد
  • هربد پورعلی سبک آزاد
  • هربد پورعلی سطح b
  • سعید قاسمی سطح b
  • یگانه مرئی سطح b
  • امیرسعید مالکی سبک كلاسيك
  • مریم قائدی راد سطح b
  • رها معظمی سطح b
  • پیام دهقان زاده سطح b
  • نگین پیله چیان سبک کلاسیک
  • نگین پیله چیان سبک آزاد
  • عرفان خوشدل سطح b
  • پریا تاجیک سطح b
  • معین رادی سطح b
  • فاطیما صبوری سطح b
  • حلمافلاحتی سطح b
  • ماه رخ ارغیده سطح b
  •  مژده حمزوی سطح b
  • حسین نادری سطح b
  • مهشید خانبانی سطح b
  • امیرحسین اکباتانی سطحb
  • محسن دهقانی سبک کلاسیک
  • محسن دهقانی سبک آزاد
  • فرشته خلیلی سبک کلاسیک
  • سهیلا اسدی سطح b
  • آیدا کاوش پور سطح b
  • هومان یوسف نژاد سبک کلاسیک
  • هومان یوسف نژاد سبک آزاد
  • مهرداد حسینی سبک آزاد
  • مولود نواب اکبر سطح b
  • هادی صبوری فر سطح b
  • مصطفی رمضانی سبک آزاد
  • خشایار عابدین سبک کلاسیک
  • پگاه هاتف سبک آزاد
  • سونیا رهنما سطح b
  • علی ترابی سبک کلاسیک
  • پگاه زیرک قشقایی سبک کلاسیک
  • لیلا حق جو سبک کلاسیک
  • لیلا حق جو سبک آزاد
  • سمیرا سهیلی سبک آزاد
  • محمد شجاع قلب سبک کلاسیک
  • محمد رضا نظری سبک کلاسیک
  • امیدرضا داستان پور سبک آزاد
  • محمدجواد میرجلیلی سبک آزاد
  • ونوس مهرنیا سبک آزاد
  • طاها تهرانی سبک آزاد
  • حسین کریمی سبک کلاسیک
  • سهیلا اسدی سبک کلاسیک
  • فاطمه محمودیان سبک کلاسیک
  • رعنا فرهنگ سطح b
  • علی صفری سطح b
  • عارفه حبیبی سبک کلاسیک
  • پردیس سامانی سبک کلاسیک
  • سمیرا عابدینی سبک آزاد
  • رضا اوجی سطح b
  • فروغ حاتمی سطح b
  • مسعود داراب سبک کلاسیک
  • مهتاب ابراهیم خانی سطحb
  • مهدی سودمند سبک کلاسیک
  • محمد جوادقیطاسی سبک کلاسیک
  • هومن رسولی سبک کلاسیک
  • روزبه رضایی سبک آزاد
  • امیرموسوی سبک کلاسیک
تیم سازدهنی در دومین جشنواره سازدهنی ایران

کارگاه ها

متقاضيان عزيز توجه داشته باشند در جشنواره سه كارگاه اموزشي برگزار خواهد شد.

 كارگاه اول به مدت دو ساعت و نيم و مربوط به ساز كروماتيك و تعميرات اوليه ساز با تدريس استاد الياس دژاهنگ و استاد حسام حق پژوه خواهد بود.

 كارگاه دوم در دو ساعتو نيم ومربوط به ساز دياتونيك خواهد بود.با تدريس مشترك استاد محسن مهاجر و استاد ماني مزكي

 كارگاه سوم به مدت زمان يك ساعتو نيم و با تدريس استاد منصور پاكنژاد خواهد بود.

اسامي داوران مسابقات جشنواره:

     

داوران مسابقه بخشAکلاسیک:


سید احسان مصطفوی

علی معتمدی

الیاس دژآهنگ

احسان شریفی

     

داوران مسابقه بخش Aآزاد:


منصور پاکنژاد

محسن مهاجر

حسام حق پژوه

ماني مزكي

     

داوران مسابقه بخش B:


جواد رحیمي نژاد

سبحان حیدری

رضازيدآبادي

محمد آیین

میلاد صادقی

سعید غیاثی

     

اسامي برندگان مسابقات جشنواره:

     

برندگان كلاسيك :


سيد امير موسوي

اميرحسين عليايي

هومن يوسف نژاد

     

     

برندگان آزاد :


هومن يوسف نژاد

نگين پيله چيان

مصطفي رمضاني